O NAS

Myślę, że najwięcej o nas powie rozszyfrowanie akronimu MSM. Otóż chodzi o „moje spełnienie marzeń”, ponieważ aranżacja i projektowanie wnętrz to hobby, pasja, która przerodziła się w zawód. Bardzo często mówi się, iż najlepiej pracę zawodową połączyć z tym, co się kocha robić i jest w tym ogrom prawdy. Projektowanie wnętrz mieszkań i domów jest czymś, co uwielbiamy robić i co z sukcesem udaje nam się od kilku lat łączyć z pracą zawodową na terenie Szczecina i okolic.

Ale w jeszcze większym stopniu chodzi o spełnienie Twoich marzeń o wnętrzu, które da energię o poranku, pozytywny bodziec na pracowity dzień oraz które będzie oazą, bezpieczną przystanią na koniec dnia, które pozwoli wypocząć, wyciszyć się i nabrać energii do dalszego działania. Dobrze zaprojektowana i przemyślana przestrzeń, będzie pozytywnie kreować Twoje samopoczucie.

Dlaczego mieszkając w Szczecinie, a w zasadzie w całym województwie zachodniopomorskim i poszukując osoby, której można zaufać i powierzyć zadanie zaprojektowania swojej przestrzeni życiowej, warto postawić na nas?

Na dzień dobry, można powiedzieć, że „w gratisie od firmy” dajemy entuzjazm, zapał i serce do pracy. Końcowym efektem naszej pracy ma być przecież spełnienie Twoich marzeń. Bez odpowiedniego nastawienia i bez uważnego wsłuchania się w Twoje potrzeby, nie uda nam się tego celu osiągnąć.

Lubimy mówić o sobie jako o dobrym krawcu, który projektuje spersonalizowane wnętrza, uszyte na miarę potrzeb swoich klientów. Korzystając z wiedzy i doświadczenia w zakresie funkcjonalności, zachowania odpowiedniej formy, kanonów, przy jednoczesnej dbałości o najdrobniejsze szczegóły, dzięki wrodzonemu pedantyzmowi wysokich lotów, pamiętamy, że zaprojektowane wnętrze ma spełnić Twoje marzenia. Przecież nie projektujemy domu czy mieszkania co roku – zaprojektowane wnętrze ma dawać nam dobre samopoczucie na lata.

Dlatego też projektowanie wnętrz, dopasowanie efektów końcowych aranżacji do indywidualnych potrzeb ma w sobie wiele intymności. Zaprojektowane wnętrze ma dawać ciepło, spokój, poczucie komfortu i bezpieczeństwa. W naszej pracy, jakkolwiek górnolotnie by to nie zabrzmiało, staramy się być artystą, a nie jedynie rzemieślnikiem. Wnętrze musi mieć „duszę”, swój niepowtarzalny charakter, który współgra z poczuciem estetyki właściciela. Dlatego też przy projektowaniu wnętrz, styl, w którym aranżujemy mieszkanie czy dom jest dopasowany do właściciela, nie na odwrót. Może to brzmieć banalnie, ale wnętrze zaprojektowane według wszelkich kanonów, według najnowszych trendów, będzie wyglądać efektownie na zdjęciach, ale w dłuższej perspektywie nie da właścicielowi potrzebnego ciepła, jeśli zabraknie mu „duszy”.

Dlatego też, decydując się na powierzenie nam tej niezwykle odpowiedzialnej misji, jaką jest zaprojektowanie wnętrza Twojego domu, mieszkania, masz pewność, iż podejmujesz współpracę z firmą, która podejdzie do procesu aranżacji z ogromnym wigorem i entuzjazmem. Pamiętając o tym, czego „nauczono w szkole” w zakresie funkcjonalności i określonych kanonów, nie zapomnimy, aby wsłuchać się uważnie w Twoje potrzeby. A efektem końcowym tejże pracy będzie uszyte na miarę, spersonalizowane wnętrze z „duszą”, które odpowiada Twojemu poczuciu estetyki.